Sık Sorulan Sorular

Alışveriş Soruları

Tüm Türkiye’ye Kargo Hizmeti Var mı?

Tüm Türkiye illerine en iyi koşullarda paketlenen ürünlerimizi anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla kısa sürede ulaştırıyoruz. Kargo sürecinde sizleri bilgilendirmeyi ve memnuniyetinizi önplanda tutuyoruz.

Nasıl İade Talebinde Bulunabilirim?

Ürünlerimizin tümü üstün kalitede ve sağlıklı bir ortamda üretilip paketlenir. Her ne kadar iyi ürünler üretiyor olsakta iade konusunda sizlere tüm olanakları sunuyoruz.

Zevkler ve renkler tartışılmaz diyerek sizlerin memnuniyeti için kargonuz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde iade hakkınızı tüm iletişim kanallarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Hediye Çeki, Kupon Sunuyormusunuz?

Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize kaliteli hizmetimizi en yakın dostlarıyla buluşturmaları ve onların geleceği olan bebeklerine daha iyi bir iklim sunmaları için kupon tanımlıyoruz.

Alışveriş öncesi bizimle iletişime geçerek sizde mutlu iklimler sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Kupon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kupon kodunu alışveriş sepetinizden hemen sonraki ödeme adımında bizlerden talep edebilir ve ilgili alana girebilirsiniz.

Çeşitli Sorular

Ön Sipariş Alıyormusunuz

Tabi ki ön sipariş alabiliriz ancak standart ürünlerde verebiliyoruz bu hizmeti ve ürün bedelinin belirli bir kısmını sizden alma koşuluyla.

Kayıtlı Kullanıcılara İndirim Var mı?

Evet, kayıt olduğunuzda size mail ile kupon kodu gönderiyoruz ve sizlerde mutlu bir iklim oluşturmak için ürünlerimize cazip fiyatlar ile sahip olabiliyorsunuz.

Hangi Ödeme Koşulları Mevcut

Tüm ödeme yöntemleri sitemizde sizler için mevcuttur, ancak ürüne dokunmak ve ödemenizi yapmak isterseniz kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

  • Kapıda Ödeme
  • Kredi Kartı Tek veya Taksit
  • Havale ile İndirimli

Bir Ortaklık Programınız Var mı?

Evet, sizde bizimle çalışarak mutlu bir iklim sunmakta bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Hediye Paketi Sunuyormusunuz?

Evet, sipariş sonrası iletişim kanallarından bizlerle iletişime geçerek sizde sevgili dostlarınıza ve bebeklerine mutlu bir iklim sunabilir, onları hediyenizle sevindirebilirsiniz.